Menu Zamknij

Udrażnianie, przepychanie kanalizacji, rur i toalet.

Przepychanie rur, udrażnianie toalet i kanalizacji Łódź 698-987-713

Świadczę skuteczne mechaniczne udrażnianie, czyszczenie kanalizacji pionów i poziomów kanalizacyjnych, rur, toalet spiralą elektryczną w mieszkaniach prywatnych, domkach, kamienicach, blokach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, zakładach, restauracjach, itd…
Czyszczenie zatkanych odpływów, toalet, syfonów umywalkowych, zlewozmywakowych, wannowych i w brodzikach. Udrożnienie lub wymiana starych syfonów żeliwnych w stropach tzw. syfon stropowy.
Udrożnię odpływy od młynków kuchennych, zmywarek i pralek.

Mechaniczne przepychanie rur spiralą potocznie zwaną sprężyną polega na wprowadzeniu specjalnej mocnej spirali do zapchanej instalacji kanalizacyjnej z dobraną średnicą do grubości czyszczonej rury, oraz odpowiednią końcówką. Do wyboru jest kilka różnych końcówek stosowanych w zależności od materiału z jakiego powstał zator w instalacji np. tłuszcz, papier, włosy, pozostałości organiczne, czy chusteczki nawilżane, a także inne materiały nie mające swojego przeznaczenia w instalacji kanalizacyjnej, a mogące się tam znaleźć przez przypadek np. gąbki, kostki zapachowe do toalet, folie itd. Dzięki przełączanym obrotom lewo/prawo spirala sama wkręca i wykręca się w rury kanalizacyjne skutecznie czyszcząc, rozbijając i usuwając napotkane zatory. Zastosowanie spirali elektrycznej jest najczęściej stosowaną metodą, oraz najskuteczniejszą przepychania rur kanalizacyjnych wewnątrz budynków.

Czyszczenie i usuwanie powstałych zatorów w instalacjach kanalizacyjnych pod bardzo wysokim ciśnieniem dyszą. Dysza zamocowana na elastycznym wężu siłą odrzutu jest wprowadzana do rur kanalizacyjnych. Wodą pod bardzo dużym ciśnieniem skutecznie oczyszcza instalację z najtwardszych osadów.

Usługa przepychania kanalizacji i czyszczenia rur jest także wykonywana awaryjnie w nocy jako pogotowie hydrauliczne. Działamy na terenie następujących miast i ich okolic: Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Rzgów, Tuszyn, Justynów i inne mniejsze pobliskie miejscowości.

Obszar działalności i opinie klientów dostępne tutaj Udrażnianie rur, przepychanie kanalizacji i toalet.