Warning: Undefined array key "gfonts_files" in /home/platne/serwer136523/public_html/hydraulik-awarie.pl/wp-content/plugins/ultimate-addons-for-gutenberg/classes/class-uagb-post-assets.php on line 324

Warning: Undefined array key "gfonts_url" in /home/platne/serwer136523/public_html/hydraulik-awarie.pl/wp-content/plugins/ultimate-addons-for-gutenberg/classes/class-uagb-post-assets.php on line 325
Ile kosztuje przepychanie rur?
Menu Zamknij

Ile kosztuje przepychanie rur?

Koszt robocizny jaki trzeba ponieść za mechaniczne udrożnienie rur kanalizacyjnych może zależeć od wielu czynników.

Zapchany odpływ z brodzika.

Wpływ na cenę ma rodzaj materiału z jakiego jest wykonana instalacja (pcv, żeliwo), na jakiej długości rur trzeba wykonać czyszczenie , średnicy rur, od tego czy jest to budynek wielorodzinny np. blok, czy domek jednorodzinny podłączony do szamba, lub oczyszczalni przydomowej.

Wpływ na cenę ma przede wszystkim to z jakim zatorem mamy do czynienia. Różne zatory wymagają czasem zupełnie innego nakładu pracy. W rurach kanalizacyjnych można spotkać rozmaite odpady, a mogą to być: fekalia, włosy, spinki do włosów, zawieszki toaletowe, ręczniki papierowe, pieluchy, szkło, piasek, żwirek dla kotów, odpady kuchenne, chusteczki nawilżane dla niemowląt, wrośnięte w rury kanalizacyjne korzenie, osady z tłuszczu, proszku do prania, wreszcie instalacja może być zarośnięta kamieniem i wiele wiele innych.

Rodzaj zatoru wymusza dobranie odpowiedniego sprzętu w celu jego skutecznego usunięcia. Wymaga to od hydraulika posiadania szerokiej gamy narzędzi, spiral elektrycznych różnej średnicy, wyposażonych w odpowiednie końcówki np. wiertła , maszyn wysokociśnieniowych z wężami z odpowiednimi dyszami płuczącymi.

Podstawowa cena za mechaniczne udrożnienie rur kształtuję się w granicach 200-400 zł.

W celu dokładniejszej wyceny zapraszam do kontaktu telefonicznego, po przekazaniu najważniejszych informacji hydraulik zapozna Państwa z przewidywaną kwotą za usługę czyszczenia rur, zaproponuje odpowiednią technologię i możliwy najszybszy termin usunięcia zatoru.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.