Przepychanie kanalizacji Łódź

Przepychanie rur, udrażnianie toalet.

Całodobowe pogotowie kanalizacyjne Łódź i okolice

7 dni w tygodniu
Niedziele i święta
pracujemy 24h


Hydraulik Łódź

Przepychanie rur

Mechaniczne udrażnianie czyszczenie kanalizacji pionów i poziomów kanalizacyjnych, rur, toalet spiralą elektryczną w mieszkaniach prywatnych, domkach, kamienicach, blokach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, zakładach, restauracjach, pubach itd...
Czyszczenie zatkanych odpływów, syfonów umywalkowych, zlewozmywakowych, wannowych i w brodzikach. Udrożnienie lub wymiana starych syfonów żeliwnych w stropach tzw. syfon stropowy.
Udrożnimy odpływy od zmywarek i pralek.

Mechaniczne przepychanie rur spiralą potocznie zwaną sprężyną polega na wprowadzeniu specjalnej mocnej spirali do zapchanej instalacji kanalizacyjnej z dobraną średnicą do grubości czyszczonej rury, oraz odpowiednią końcówką. Do wyboru jest kilka różnych końcówek stosowanych w zależności od materiału z jakiego powstał zator w instalacji np. tłuszcz, papier, włosy, pozostałości organiczne, czy husteczki nawilżane, a także inne materiały nie mające swojego przeznaczenia w instalacji kanalizacyjnej, a mogące się tam znaleźć przez przypadek np. gąbki, kostki zapachowe do toalet, folie itd.. Dzięki przełączanym obrotom lewo/prawo spirala sama wkręca i wykręca się w rury kanalizacyjne skutecznie czyszcząc, rozbijając i usuwając napotkane zatory. Zastosowanie spirali elektrycznej jest najczęściej stosowaną metodą, oraz najskuteczniejszą udrożnienia rur kanalizacyjnych wewnątrz budynków.

Czyszczenie i usuwanie zatorów pod bardzo wysokim ciśnieniem dyszą. Dysza zamocowana na elastycznym wężu siłą odrzutu jest wprowadzana do rur kanalizacyjnych. Wodą pod bardzo dużym ciśnieniem skutecznie oczyszcza instalację z najtwardszych osadów.

Usługa przepychania kanalizacji i czyszczenia rur jest także wykonywana awaryjnie w nocy jako pogotowie hydrauliczne.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania związane z przepychaniem rur, dostępnym terminem, a także w każdej innej sprawie zapraszam do wysyłania wiadomości bezpośrednio do hydraulika na adres e-mail:


poczta@hydraulik-awarie.pl


W celu szybkiego kontaktu i umówienia się na wizytę hydraulika proszę dzwonić pod numer telefonu
698-987-713


Przepychanie kanalizacji ŁódźZapraszam do udostępnienia nas na facebooku.

https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http://hydraulik-awarie.pl/przepychanie-kanalizacji.html
Hydraulik dojeżdża do: Łódź Chojny Dąbrowa Górna Bałuty Widzew Retkinia Polesie Złotno Teofilów Śródmieście Radogoszcz
Ruda Nowosolna Olechów Andrzejów Zdrowie
Łódź Wiskitno Tuszyn Rzgów Andrespol Justynów Ksawerów Pabianice
Konstantynów Aleksandrów Lutomiersk Wrząca

Hydraulik Łódź
Copyright by hydraulik-awarie.pl 2010-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone.