Przepychanie kanalizacji Łódź

Przepychanie rur, udrażnianie toalet.

Całodobowe pogotowie kanalizacyjne Łódź, Zgierz, Pabianice, Rzgów, Aleksandrów, Konstantynów

7 dni w tygodniu
Niedziele i święta
pracujemy 24h


Przepychanie rur Łódź

Przepychanie rur Łódź

Mechaniczne udrażnianie, czyszczenie kanalizacji pionów i poziomów kanalizacyjnych, rur, toalet spiralą elektryczną w mieszkaniach prywatnych, domkach, kamienicach, blokach, budynkach użyteczności publicznej, sklepach, zakładach, restauracjach, pubach itd...
Czyszczenie zatkanych odpływów, toalet, syfonów umywalkowych, zlewozmywakowych, wannowych i w brodzikach. Udrożnienie lub wymiana starych syfonów żeliwnych w stropach tzw. syfon stropowy.
Udrożnimy odpływy od młynków kuchennych, zmywarek i pralek.

Mechaniczne przepychanie rur spiralą potocznie zwaną sprężyną polega na wprowadzeniu specjalnej mocnej spirali do zapchanej instalacji kanalizacyjnej z dobraną średnicą do grubości czyszczonej rury, oraz odpowiednią końcówką. Do wyboru jest kilka różnych końcówek stosowanych w zależności od materiału z jakiego powstał zator w instalacji np. tłuszcz, papier, włosy, pozostałości organiczne, czy husteczki nawilżane, a także inne materiały nie mające swojego przeznaczenia w instalacji kanalizacyjnej, a mogące się tam znaleźć przez przypadek np. gąbki, kostki zapachowe do toalet, folie itd. Dzięki przełączanym obrotom lewo/prawo spirala sama wkręca i wykręca się w rury kanalizacyjne skutecznie czyszcząc, rozbijając i usuwając napotkane zatory. Zastosowanie spirali elektrycznej jest najczęściej stosowaną metodą, oraz najskuteczniejszą przepychania rur kanalizacyjnych wewnątrz budynków.

Czyszczenie i usuwanie powstałych zatorów w instalacjiach kanalizacyjnych pod bardzo wysokim ciśnieniem dyszą. Dysza zamocowana na elastycznym wężu siłą odrzutu jest wprowadzana do rur kanalizacyjnych. Wodą pod bardzo dużym ciśnieniem skutecznie oczyszcza instalację z najtwardszych osadów.

Usługa przepychania kanalizacji i czyszczenia rur jest także wykonywana awaryjnie w nocy jako pogotowie hydrauliczne. Działamy na terenie następujących miast i ich okolic: Łódź, Zgierz, Pabianice, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Rzgów, Tuszyn, Justynów i inne mniejsze pobliskie miejscowości.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania związane z przepychaniem, udrażnianiem i czyszczeniem kanalizacji i rur, dostępnym terminem, a także w każdej innej sprawie zapraszam do wysyłania wiadomości bezpośrednio do hydraulika na adres e-mail:


poczta@hydraulik-awarie.pl


W celu szybkiego kontaktu i umówienia się na przepychanie, udrażnianie i czyszczenie kanalizacji proszę dzwonić pod numer telefonu
698-987-713


Przepychanie, udrażnianie, czyszczenie kanalizacji, rur, toalet ŁódźZapraszam do udostępnienia nas na facebooku.

Usługi przepychania, udrażniania i czyszczenia kanalizacji wykonujemy i dojeżdżamy do: Łódź Chojny Dąbrowa Górna Bałuty Widzew Retkinia Polesie Złotno Teofilów Śródmieście Radogoszcz Ruda Nowosolna Olechów Andrzejów Zdrowie
Łódź Wiskitno Tuszyn Rzgów Andrespol Justynów Ksawerów Pabianice
Konstantynów Aleksandrów Lutomiersk Wrząca

Copyright by hydraulik-awarie.pl 2010-2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone.